Ordu Eczacılar Odası Başkanlığı ve bağlı eczacılar ile sağlık hizmetleri alanında işbirliğini güçlendirmek amacıyla bir istişare toplantısı düzenlendi.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Koordinasyonu’nda gerşekleşti.

Toplantıya, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Muhammed Yasin Ergül, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Kubilay Vural ve Altınordu ile diğer ilçelerden eczacılar katıldı. 

Toplantıda, eczacılık hizmetlerinin sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve toplum sağlığını iyileştirmek adına görüş alışverişinde bulunuldu.

Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Muhammed Yasin Ergül, “Bu tür istişarelerin, toplum sağlığı açısından büyük önem taşıdığını ve siz değerli eczacılarımızın, Ordulu vatandaşlarımızı bilinçlendirmek adına attığınız her adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz” dedi.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise, “Müdürlük olarak Sağlık hizmetlerindeki ortak gayretlerimiz, toplumumuzun sağlığına yönelik olumlu bir etki oluşturmaya devam edecek. Birlikte çalışarak, daha sağlıklı ve mutlu bir Ordu için kararlılıkla ilerleyeceğiz” denildi.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER