İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Partisinin aday tanıtımına katılmak üzere Gürgentepe ilçesine giden Yılmaz, salonda yapılan ilk programın ardından, ilçe meydanında da tarihi bir mitinge imza attı. Bugün Gürgentepe İlçesi’nde ziyaret gerçekleştiren Enver Yılmaz, sabahın erken saatlerinden itibaren Sayacabaşı ve Dokuz Dolambaç mevkileri ile Şirinköy ve Işıktepe mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Her gittiği ilçede vatandaşların bağrına bastığı Enver Yılmaz, Gürgentepe’de de sevgi seli ile karşılandı. TÜM

ESNAFLARI TEK TEK ZİYARET ETTİ

Esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Yılmaz, Gürgentepe ilçesinde de vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek göreve geldiği günden itibaren çalışmalara başlayacağını ifade etti.

GÜRGENTEPE ADAYINI TANITTI

Enver Yılmaz, Gürgentepe’de aday tanıtım toplantısında İYİ Parti’nin Gürgentepe Adayı Ekrem Yılmaz’ı tanıtarak vatandaşlardan destek istedi.

ESNAF ZİYARETİ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Yılmaz'ın, aday tanıtım toplantısının ardından gerçekleştirdiği esnaf ziyareti de mitinge dönüştü. İlçe meydanında coşkulu kalabalığa seslenen Yılmaz, Gürgentepe'ye doğalgaz sözü verdi. Yılmaz, görev yaptığı süre içerisinde olduğu gibi 31 Mart'tan sonra da ilçenin tüm sorunlarını çözeceklerini vurguladı.

Editör: Editör Editör