Vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra ilçe ziyaretlerini de sürdüren İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz bugün Gülyalı ilçesine gitti.

Gülyalı ilçesinde vatandaşlar tarafından büyük coşku ile karşılanan Yılmaz’a ilgi yoğundu. Enver Yılmaz, Gülyalı’daki ziyaretler sırasında Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’yi de makamında ziyaret etti. Enver Yılmaz, "Seçim takvimini başlattık. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak biz aday sıfatıyla ilçe ilçe gezmeye başladık. Artık adaylarımızla açıklar hale geldik." ifadelerini kullandı.

GÜLYALI YENİDEN CANLANACAK

Enver Yılmaz konuşmasında, Gülyalı'nın çöp dökme alanlarının çözümü üzerinde durarak şunları belirtti: "Ben Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda Gülyalı’nın çöp dökülen alanıydı. Çöp dökülen alanı aynısı Altınordu’daki gibi denizin en güzel yeri, Gülyalı’da da Ordu’nun en güzel yerine çöp dökülüyor idi."

TÜRKİYE'NİN EN TATLI PROJESİNİ GÜLYALI'YA KAZANDIRDIK

Görevde oldukları süre içerisinde çöp dökülen bir alanı Türkiye'nin en tatlı projesine dönüştürdüklerini belirten Yılmaz, "Biz buraya bir Çikolata Park projesi yaptık. Çikolata park projesinin içinde de çok farklı destinasyonlar olacaktı. Nikah salonları 50 kişilik nikah salonu, 200 kişilik düğün salonu, 500 kişilik bu havzanın hatta Piraziz ve çevrenin hafta sonu akşamları düğün ve nikahlarının yapıldığı bir alan olacaktı."

SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN

Gülyalı'ya ev sahipliği için teşekkür eden Yılmaz, seçim sürecinde emek veren herkese teşekkür ederek konuşmasını noktaladı. "Sefer bizden, zafer Allah'tan. Buna gayret gösteren bütün kardeşlerimi canı gönülden tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Editör: Editör Editör