Altınordu Belediyesi, şehir genelinde 7/24 esaslı bir mesai ile sürdürdüğü modern fiziki altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla hem yılların sorunlarını ortadan kaldırıyor hem de mahalleler arasındaki hizmet açığını kapatıyor. 

Merkez kırsal ayrımı yapmadan şehrin her bir mahallesinde, her bir sokağında planlı bir şekilde çalışmalarına devam eden Altınordu Belediyesi ekipleri, Şahincili Mahallesi’nin 7 sokağını daha alt ve üst yapısı ile sil baştan yeniledi.

ŞAHİNCİLİ’NİN 7 SOKAĞI DAHA MODERN FİZİKİ ALTYAPI VE ÜST YAPIYA KAVUŞTU

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde sürdürdüğü hizmet seferberliği ile bir taraftan yılların sorunlarını çözen bir taraftan da vatandaşların hizmet beklentilerini karışlayan Altınordu Belediyesi, İlçenin en büyük mahallerinden olan Şahincili Mahallesinin de çehresini değiştirdi.

Şahincili’nin 566, 567, 641, 642, 645, 647 ve 648 No’lu 7 sokağını daha ilk defa altyapı ile buluşturdu. Çalışmalar kapsamında 7 sokakta yapımı tamamlanan 2 km’lik yağmur suyu hattı ile sağlıklı bir altyapı oluşturdu. Altyapı çalışmalarının ardından gerçekleştirilen 1,5 km’lik sıcak asfalt çalışması ile de Şahincili mahallesinin 7 sokağı daha modern ve konforlu üstyapıya kavuştu.

BAŞKAN TÖREN “DURMAYACAĞIZ, YORULMAYACAĞIZ ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Altınordu Belediyesinin devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını değerlendiren Başkan Tören “mahallerimiz arasındaki hizmet açığını kapatmak ve standartları yükseltmek için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Eski mahalleleri sağlıklı altyapı ve konforlu modern üstyapı ile sokak sokak yeniliyoruz. Hemşehrilerimiz emin olsunlar ki, Altınordu Belediyesi bu şehirde dokunmadığı tek bir kişi tek bir sokak kalmayıncaya kadar hizmet ve çalışmalarına ara vermeden devam edecek. Altınordu’muzun her bölgesinde tam zamanlı bir mesai ile geceyi gündüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Durmayacağız, yorulmayacağız çalışacağız, çalışacağız daha çok çalışacağız” diye konuştu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Öte yandan Altınordu Belediyesinin çalışmalarını değerlendiren mahalle sakinleri de “sokaklarımızda daha önce çamurdan insan dahi gidemezken şu anda çocuklar oynayabilecek seviyeye geldi. 24 saat süren bir çalışma var gece gündüz ara vermeden çalışılıyor. Yapılan hizmetlerden çok memnunuz. Başkanımız Aşkın Tören’den Allah razı olsun, yaptıkları hizmetler için teşekkür ederiz” sözleriyle Başkan Tören’e teşekkürlerini ilettiler. 

Editör: Kadir TÜKÜÇ