Altınordu Belediyesi, çalışma planı doğrultusunda şehri mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde sağlıklı altyapı ve konforlu üstyapı ile buluşturmaya devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde bugüne kadar Cumhuriyet mahallesinin 41 sokağını altyapısı ve üstyapısı ile yenileyen Altınordu Belediyesi, mahallenin 3 sokağında daha altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

CUMHURİYET MAHALLESİNDE YENİLENEN SOKAK SAYISI 44’E YÜKSELDİ

Asfalt

Altınordu Belediyesi, şehrin gözde yerleşim alanlarından biri olan Cumhuriyet mahallesinde başlattığı değişim ve dönüşümü sürdürüyor. Yapılaşmanın henüz tamamlanmaması sebebiyle yağmur suyu altyapısı bulunmayan, ulaşımın stabilize yollardan sağlandığı sokaklar Başkan Aşkın Tören’in başlattığı altyapı ve üstyapı çalışmaları ile etap etap modern bir yapıya kavuşuyor.

Cumhuriyet mahallesi 1352, 1353 ve 1354 No’lu sokakları da yağmur suyu altyapısı ile tanıştıran Altınordu Belediyesi tamamlanan altyapı çalışması ile yenilenen sokakları sıcak asfalt konforu ile buluşturdu. Cumhuriyet mahallesinde son etap çalışma ile birlikte 44 sokak altyapısı ve üstyapısı ile sil baştan yenilendi.

Altınordu Belediyesinin planlı çalışmaları bütün şehir eşit hizmet ilkesi ile merkezde ve kırsalda aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN TÖREN “HİZMET SEFERBERLİĞİMİZ İLE GERİDE TEK BİR MAHALLEMİZİ BIRAKMAYACAĞIZ”

Çalışmaları değerlendiren Başkan Aşkın Tören “ihtiyaçlar ve öncelikler doğrultusunda planlı bir çalışma yürütüyoruz. Hizmetlerimizi bütün şehir eşit hizmet ilkesinden sapmadan mahallelerimiz arasındaki geçmişten gelen hizmet açığını da dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Kesintisiz sürdürdüğümüz hizmet seferberliği ile geride tek bir mahallemizi ve tek bir insanımızı bırakmayacağız” diye konuştu.

MUHTAR UĞUR ÖZCAN VE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Cumhuriyet mahallesinin bu sokaklarının neredeyse 50 yıla yaklaşan bir mazisi bulunduğunu ve ilk defa modern bir görünüme kavuştuğunu ifade eden Mahalle Muhtarı Uğur Özcan ve mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Editör: Kadir TÜKÜÇ