Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, Pazar mesaisine Altınordu ilçesinde devam etti.

İlk olarak Ak Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda Siyaset Akademisi Kadın Sertifika Takdimi programına katılan Başkan Güler, ardından Gürgentepe SKM açılışı ve esnaf ziyaretleri ile ilçede temaslarını sürdürdü. Esnaf ve vatandaşların ilgi gösterdiği Başkan Güler, halkın yine sevgisini kazandı.

GÜRGENTEPE’YE DOĞALGAZ MÜJDESİ

Gürgentepe SKM açılışında konuşan Başkan Güler, Gürgentepe ilçesine doğalgaz başta olmak üzere önemli yatırım müjdeleri verdi. Başkan Güler şöyle konuştu: “Doğalgazınız hayırlı olsun diyorum. Artık daha iyi ısınacaksınız. Seneler önce Ordu’ya getirmiştik. Bütün Karadeniz’e ulaştırmıştık. Şimdi inşallah Gürgentepe ilçemizde bu güzel nimetten yararlanacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde birlikte yürüdüğümüz şekliyle çalışmaları birlikte yapacağız. Bahtiyarlar Mahallesine bir de gölet yapacağız. Gölet ve baraj arasında çok güzel bir mesire yeri olacak. Bunun yanı sıra dış cephe, Çamlıca Tepesi sosyal tesisi, 23 mahallenin yol ve su sorunu zaten bizim temel meselemiz.”

“KAVGA DİLİNİ BIRAKACAK SEVGİ DİLİNİ HÂKİM KILACAĞIZ”

Siyasette ezberleri bozacaklarını söyleyen Başkan Güler, “Bu bir dava ve biz bu davayla pazara kadar değil, mezara kadar yürüyoruz. Kavga dilini bırakacak sevgi dilini hâkim kılacağız. Çatışma kültürü ile Ordu’da Gürgentepe’de hiçbir yere varamaz. Onun için ezberleri değiştiriyor, siyaseti rahatlatıyoruz” dedi. Başkan Güler’in programlarına Ordu AK Parti Milletvekili Mahmut Özer ve İbrahim Ufuk Kaynak, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk ve Ordu AK Parti İl Başkanı Selman Altaş da eşlik etti.

Editör: Editör Editör