DEPREMZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR DEPREMZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler engelli dernekleri ve üyeleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmada engelli vatandaşlara seslenen Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını, sorun ve taleplerinin çözümü için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi sadece yatırım ve projeler ile değil, düzenlediği çeşitli etkinliklerle de engelli vatandaşların yanında oluyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesinin Altınordu ilçesinde hayata geçirdiği ve birçok davete ev sahipliği yapan Kültür Otağı’nda engelli vatandaşlar için bir program gerçekleştirildi.

Obb1

Engelli dernekleri ve üyelerinin davet edildiği programa Başkan Güler’de katıldı, vatandaşların talep ve sıkıntısını tek tek masaları gezerek dinledi. Hem sorunlarının dinlendiği hem de hoş vakit geçirilen program engelli bireyleri ise oldukça memnun etti.

“USULEN DEĞİL, SİZLERE GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ”

Engelli vatandaşların sorunları ve talepleri konusunda çözüm odaklı olduklarını aktaran Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bizim amacımız sizi daha çok mutlu etmek” dedi.

Başkan Güler konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Bizim amacımız sizi daha çok mutlu etmek. Yüzünüzü daha çok güldürmek, ihtiyaçlarınızı temin ederek birlikte huzur içerisinde hayatımızı sürdürmek. Bu şehir hepimizin. Hiçbirimizin birbirimizden bir gram farkı yok. Sorunlarımızı tespit edelim, sorunlarınıza çözüm bulalım.  Biz güçlü bir devlet, hükümet ve yönetimiz. Usulen değil, sizlere gönülden bağlıyız.”