Türk Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, 2024 yılı yetki döneminin sonunda kendilerine destek olan herkese teşekkür mesajı yayınladı.

Fatih Galender Zengin'in açıklaması şöyle;

"Kamu sendikacılığında ahlaklı bir rekabetin yok edilerek tüm değerlerin kirletildiği bir ortamda 2024 yetki dönemini tamamladık.

Böylesine bir dönemde Türk Sağlık-Sen Ordu Şubemizin üye sayısını yüzde 30 arttırarak hizmet kolunda üye sayısını en fazla artıran sendika olmuş, herkese anlamlı bir cevap vermiştir. 

2000'e yakın üyemizle, ailemizi daha da büyüttüğümüz bu süreçte teşkilatımızın cefa çekip, alın teri döken teşkilat mensuplarımızın mücadelesi herşeyin üstündedir. Bu başarı sadece emeğimizin karşılığı olduğu için de herşeyden değerlidir. 

Türk Sağlık-Sen Ordu Şubemize bu gururu yaşatan başta , Üyelerimize, İş Yeri Temsilcilerimiz ve Şube Yöneticilerimiz olmak üzere sahada emek veren tüm Teşkilat Mensuplarımıza  teşekkür ederim.

Bu süreçte sendikal mücadelemize destek vererek kararını gerçek sendikacılıktan yana kullanan tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının bu duruşu da tek kelimeyle takdire şayandır. Davamıza inanıp, sendikamıza güç katan tüm üyelerimize  teşekkür ederiz. 

Türk Sağlık-Sen kurulduğu günden bu yana gittiği doğru yol, inandığı haklı dava ve çalışan için verdiği mücadaleden zerre taviz vermeyecektir. Kamu sendikacılığı tarihine vurduğu mühür ile geleceğe de adını yazdıracaktır. 

Bu kutlu mücadelede hedefimiz her daim bayrağı daha da yükseğe dikmek ve zirvelere ulaşmaktır. Zoru kolaya çeviren inancımız, düşünmek ve söylemek yerine harekete geçmeyi öncelik sayan tavrımız ve mutlak başarıya olan tutkumuz ile bunu başaracağımızdan eminiz.

Bu düşüncelerle 2024 yılı yetki döneminde Teşkilatımızı vermiş olduğu mücadeleden ötürü bir kez daha tebrik ediyorum. Bize inanan, bizimle yol yürüyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz."

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER