CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, tüm hızıyla sürdürdüğü seçim çalışmalarında kırsal mahallere gösterdiği yoğun ve özel ilgiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Ziyaretlerde mahallelerin problemlerini de gözlemleyen Tepe, kalıcı çözüm üretecek düzenlemeleri vatandaşlarla paylaşıyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerde mahallelerin sorunlarını mercek altına aldıklarını ifade eden Ulaş Tepe, “Kırsal mahallelerimiz merkezden uzak ve coğrafi yapı itibarıyla da alt yapı yatırımlarına yoğun ihtiyaç duyuyor.

Buradaki vatandaşlarımızın kent merkezindeki yöneticilerle bağlantı kurması, sorununu iletip çözüm bulması ve hizmetin o mevkiye ulaştırılması noktasında büyük problemlerle karşılaştığını görüyoruz. Kent merkezinin öncelikleriyle kırsal mahallelerimizin öncelikleri farklı. Bu doğrultuda belediyemizin yönetim yapısında değişime giderek kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın doğrudan muhatap bulabilecekleri Kırsal Hizmetler Müdürlüğünü kuracağız. Bu birimimiz kurulduğunda vatandaşlarımız da hizmetin etkin ve verimli bir şekilde yürütüldüğünü net bir şekilde görecekler.

Altınordu’nun hizmete doyacağı günler çok yakında” dedi. Seçimlerde saha çalışmalarının startını kırsal mahallelerden verdiğinin altını çizen Ulaş Tepe, “Her hafta bir günümüzü kırsal mahallelere ayırıyoruz. Bu haftaki programımızda bir günde tam 7 mahallemizde 7’den 70’e her yaştan ve kesimden hemşehrimizle bir araya gelmenin, şehrimize dair heyecanımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Ordu Milletvekilimiz Sn. Seyit Torun, Altınordu İlçe Başkanımız Bulut Gürsoy ve parti heyetimizle Mübarek mahallemizde Cuma namazımızı kıldık. Ardından Işıklı, Kurtulmuş, Kısacık, Dikence, Oğmaca ve Uzunmusa mahallelerimizde bizleri bağrına basan çok kıymetli vatandaşlarımızla sohbet etme imkânımız oldu. Kırsal mahallelerimizde ayrı bir güzellik, ayrı bir samimiyet var.

Havaların soğuk olmasıyla birlikte bacası tüten her kapıyı çalıyoruz. Gittiğimiz her kapıda, gurbette yolu gözlenen evladını karşılarcasına bir heyecanla bağrına basıyor bizi büyüklerimiz. Onların hayır dualarını alıyoruz. Çocuklara hediyeler vererek yüzlerini güldürüyoruz. Gönüllerde kurduğumuz Büyük Altınordu İttifakı’nı dalga dalga büyütüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Gösterilen bu ilgiyi karşılıksız bırakmayacağız. Gece gündüz hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.

Editör: Editör Editör