Ordu Valisi Muammer Erol, Altınordu, Gülyalı ve Perşembe İlçelerimizde Ziyaret, İnceleme ve Temaslarda Bulundu

Vali Muammer Erol, Altınordu, Gülyalı ve Perşembe ilçesinde ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu

Altınordu Belediyesini Ziyaret Etti

                Programına, Altınordu Belediyesini ziyaret ederek başlayan Vali Muammer Erol, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Ulaş Tepe’ye hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ulaş Tepe, nazik ziyareti dolayısıyla Vali Muammer Erol'a teşekkürler etti.

Vali Ziyaret1

Gülyalı Kaymakamlığını Ziyaret Etti

                Ziyaret programına Gülyalı Kaymakamlığını ziyaret ederek devam eden Vali Erol, Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Hatice Üstün, Belediye Başkanı Medet Sipahi, İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Nurtekin Albayrak, İlçe Emniyet Amiri Mesut Fidan, Sahil Güvenlik Kolluk Destek Tim Komutanı Doğan İsmail Sivri tarafından karşılandı. Vali Muammer Erol, Kaymakamlık Makamına geçerek, Kaymakam Hatice Üstün’e yeni görevinin hayırlı olması ve başarı dileğinde bulundu. Vali Erol, ilçenin genel durumu, ihtiyaçları ve ilçede yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Hatice Üstün'den bilgi aldı.

Belediyeyi Ziyaret Etti

                Gülyalı Kaymakamlığı ziyareti sonrası Gülyalı Belediyesini de ziyaret eden Vali Muammer Erol, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Gülyalı Belediye Başkanlığına seçilen Medet Sipahi’ye başarılar ve çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Sipahi, ziyareti dolayısıyla Vali Muammer Erol'a teşekkürlerini sundu.

Perşembe Küçük Sanayi Sitesinde İncelemelerde Bulundu

                Vali Muammer Erol, Gülyalı İlçe programının ardından Perşembe ilçesine geçerek, yapımı devam eden Perşembe Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti.Beraberinde Perşembe Kaymakamı Fatma Turhan Keser ve Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Metin Aydın ile birlikte inşaat çalışmaları devam eden sanayi sitesinde incelemelerde bulundu. Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Metin Aydın, 153 dükkanın yer alacağı sanayi sitesi ile ilgili Vali Erol’u bilgilendirdi.

                Aydın, yapımına başlanan taş duvarda çalışmaların yeterli taş olmaması dolayısıyla durduğunu, duvarın tamamlanabilmesi için taşa ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Perşembe Ziraat Odasını Ziyaret Etti

                Perşembe Ziraat Odası Başkanı aynı zamanda Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürüten Arslan Soydan’ı da ziyaret eden Vali Erol, Odanın üye sayısı ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Perşembe Balıkçılar Kooperatifini Ziyaret Etti

Vali Muammer Erol’un Perşembe ilçesindeki son ziyareti, Balıkçılar Kooperatifi oldu. Başkan Ünal Karadeniz ile bir süre sohbet eti.

Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Ünal Karadeniz, yeni yapılacak olan liman projesi ile yeni sezon hazırlıkları hakkında Vali Erol'a bilgi verdi. Karadeniz, Ege ve Marmara başta olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde tayfa ve reis olarak en çok Perşembeli vatandaşların çalıştığını söyleyerek, "Sayın Valimizin nazik ziyaretleri bizleri onurlandırdı. Yakın ilgisinden ötürü teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyarette, Liman Müdürü Alper Satılmış da hazır bulundu.

Editör: Kadir TÜKÜÇ