Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz'ın Aybastı ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti dev bir mitinge dönüştü. İlçe tarihinin en büyük mitinglerinden birinin yapıldığı cadde üzerinde, soğuk havaya ve sağanak yağmura aldırış etmeden toplanan binlerce kişi, Yılmaz'ı adeta bağrına bastı. 


İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, iki gün konaklayacağı Aybastı ilçesini ziyaret etti. İlçe girişinde, davul ve zurnalar eşliğinde karşılanan Yılmaz'a vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu.

İlçe merkezinde, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Enver Yılmaz'a ilgi oldukça yoğundu. Aybastılıların sıcakkanlılığı ve misafirperverliği, Enver Yılmaz'ı adeta bağrına bastı.

Ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Enver Yılmaz, 31 Mart sonrası, tüm sorunlara çözüm üreteceklerini belirtti.

Aybastılı vatandaşlar da Enver Yılmaz'a olan desteklerinin tam olduğunu belirtti.
Yılmaz'ın esnaf ziyaretleri kısa süre sonra dev bir mitinge dönüştü.

AYBASTI’DA GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Enver Yılmaz Aybastı’da yaptığı mitingde gördüğü kalabalık karşısında gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz konuşmasında, “Bu soğuk havaya rağmen bugün bizi bağrına basan kıymetli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi Enver Yılmaz kardeşinizi bağrına bastınız. Aybastı’yı her zaman kendi ilçem gibi gördüm. Aybastı’yı hiçbir zaman Ordu’dan, Ulubey’den, merkezden ayırmadım Aybastı'ya her geldiğimde kalbim kütür kütür atardı. Bugün de o heyecanım, o gururum, sizleri burada gördükten sonra bin kat daha artmış oldu. Aybastı'daki bu coşkuyu hesap edebiliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum Allah razı olsun sizlerden” dedi.

Editör: Kadir TÜKÜÇ