Afetlere karşı daha dirençli, daha modern ve daha ulaşılabilir bir Ordu için gece gündüz hizmetlerini sürdüren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in himayelerinde Orkent A.Ş. tarafından Park Melet projesi hayata geçiriliyor. Ofisler, dükkanlar ve konutların yer aldığı bu proje, her bir detayıyla titizlikle planlandı. Şehrin yaşam kalitesini artırmak için inşa edilen projelerden biri olan Park Melet, Melet Irmağı’na yakın sağlam temellerle yükseliyor. Park Melet’te zemin iyileştirme çalışmaları tamamlandı. Kaba inşaat çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor.

İş, Yaşam ve Alışveriş Bir Arada

      Park Melet Projesi, bazalı sistem üzerinde afetlere dayanıklı olarak yükseliyor. İlk üç katı ihtisas çarşısı olup sonraki katlar 2 blok halinde biri ofis diğeri ise konut bloku olarak inşa ediliyor. İhtisas çarşısında değişik büyüklükte içerisinde mutfak ve wc bulunan 154 iş yeri ve 65 adet ofis yer alıyor. Konut blokunda ise 45 adet konut bulunuyor. Ordu’nun ve bölgenin ihtiyacını karşılayacak projede ayrıca bölgede en büyük olma özelliğini taşıyan toprak altında iki katlı 500 araçlık kapalı otopark olacak. Proje; yağmur hasat sistemi, gri su depolama sistemi ve kısmi kendi enerjisini üreten akıllı bina ve otomasyon sistemiyle tasarlandı.

Şehrin Her Yerine Kolay Erişim

      Altınordu ilçesi ana cadde üzerinde bulunan proje alanı; havalimanına 8, üniversiteye 3, şehir hastanesine 4, vilayet binasına ve emniyet binasına 2, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne 3, şehir merkezine 4 dakika mesafede olup, Melet Irmağı kenarında yeşil alana yakın, geniş görüş alanına sahip. 3 tarafında da yol olan projenin çok yakınında sanayi sitesi de bulunuyor. 

Ödeme Kolaylığı ve Taksit Seçenekleri

      Park Melet’te ofis, dükkan ve konutlar için ödeme kolaylığı sağlanıyor. Taksit seçeneklerinin sunulduğu proje ile ilgili daha detaylı bilgi için Park Melet irtibat ve tanıtım ofisini ziyaret edebilirsiniz. Ofis, Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet veriyor.

Editör: Kadir TÜKÜÇ