Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç İl Müdürlüğüne bağlı Lebibe Ergin Karlıbel Öğrenci Yurdunda Ramazan Ayının ilk iftarına katıldı.

 Öğrenciler ile birlikte orucunu açan Genç, öğrencilerin isteklerini ve taleplerini dinleyerek notlarını aldı.

Ramazan Ayında da Öğrenci yurtları ziyaretlerine devam eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Öğrenci Yurtlarımızda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bugün de öğrencilerimizle birlikte iftar sofrasında Ramazan sevincini hep beraber paylaştık. Yılın on bir ayında olduğu gibi Ramazan Ayı boyunca da yurtlarda öğrencilerimizi ziyarete devam edeceğiz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın taşra teşkilatı olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak bizler için bir görevdir. Bu görevi de mesai arkadaşlarımızla birlikte aşkla ve azimle 7-24 çalışıyoruz” dedi.

Öğrencilere sadece barınma hizmeti vermeyen GSB Ordu Yurtları, bünyesinde konaklayan öğrenciler için yıl boyunca eğitimden sanata spordan sosyal aktivitelere kadar birçok etkinlikten ücretsiz yararlanma fırsatı sunuyor. 

Editör: Merve GÖÇER