Altınordu Belediyesi, şehrin her bölgesinde gündüzden geceye uzanan tam zamanlı bir mesai ile kararlılıkla çalışmaya, yılların akut sorunlarına bir bir neşter vurmaya, ulaşım yatırımlarıyla her mahalleye her köşeye dokunmaya devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören’in nitelikli bir ulaşım ağı ve güçlü kır kent bağı hedefiyle 72 mahalle için başlattığı beton yol programının Cumhuriyetköy ve Bahariye mahalleleri etapları da tamamlandı.

CUMHURİYETKÖY VE BAHARİYE MAHALLELERİNDE DE PLANLANAN BETON YOL TAMAM

AltınorduYol

FINDIKTAN SONRA ÇAYDA SATACAK FINDIKTAN SONRA ÇAYDA SATACAK

Altınordu Belediyesi yaşanabilir ve ulaşılabilir şehir hedefine emin adımlarla ilerliyor. Hummalı bir asfalt ve beton yol seferberliği yürüten Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyetköy mahallesi ve Bahariye mahallesinde yıllardır süren ulaşım çilesine son verdi. Cumhuriyetköy mahallesi Çatak ve Böğürtlenlik Sokaklarda tamamlanan beton yol ile zorlu coğrafyanın sarp yokuşlarında ulaşım artık hem güvenli hem de konforlu bir yapıya kavuştu.

Bahariye mahallesinde de beton yol çalışmalarını tamamlayan Altınordu Belediyesi, Bahariye Gerce bağlantısı olarak hizmet veren ayrıca bölge havzasını Yokuşdibi ve Kabadüz’e bağlayan merkez Sokak ve Merkez Sokak 2 güzergahlarını da beton yol konforu ile buluşturdu.

 BAŞKAN TÖREN “ALTINORDU’MUZUN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞMALARIMIZI KARARLILIKLA SÜRDÜRÜYORUZ”

 Çalışmaları değerlendiren Başkan Aşkın tören, “hem merkezde hem kırsalda bir taraftan altyapı ve üstyapı çalışmalarımız diğer taraftan hummalı yol çalışmalarımız ile elverişli hava koşullarını değerlendiriyoruz. Çok verimli bir çalışma sezonu geçirdiğimizi ve hedeflerimizin üstüne çıktığımızı rahatlıkla ifade edebilirim. Yol çalışmalarımız ile hem kırsal ile kent bağlantılarını güçlendiriyoruz hem de hemşehrilerimize nitelikli standardı yüksek bir ulaşım imkanını sunuyoruz. Kırsalda talep edilen hizmetleri yeni programlarımızla yerine getirmeye devam edeceğiz. Yorulmayacağız, eksikleri tamamlamak ve mahallelerimiz arasındaki hizmet açığını kapatmak ve insanımızı en güzel hizmetler ile buluşturabilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 Beton yol çalışmalarını sevinçle karışlayan mahalle sakinleri de “Aşkı Başkanımızın hizmet ve çalımlarından çok memnununuz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun” sözleriyle Başkan Tören'e teşekkürlerini ilettiler.