Cumhur İttifakı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler seçim maratonuna Altınordu ilçesinde devam etti.

Sabahın erken saatlerinde Ata Sanayi esnafı ile buluşan Başkan Güler günün ikinci yarısında ise Ordu Devlet Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

31 Mart Yerel Seçimlerine hazırlanan Başkan Güler, Ordu’nun 19 ilçesini karış karış geziyor vatandaşla kurduğu iletişim ile şehrin nabzını tutuyor. Bugününü Altınordu ilçesine ayıran Başkan Güler, sabah saatlerinde şehrin ticaret merkezlerinden biri olan Ata Sanayi esnafı ile buluştu.

Burada tek tek esnafı ziyaret eden Başkan Güler, site esnafının desteğini aldı. Günün ikinci yarısını da yoğun geçiren Güler, Ordu Devlet Hastanesi’ni ziyaret gerçekleştirerek sağlık çalışanları ve hasta vatandaşlar ile bir araya geldi. Burada sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen Güler, hastanede tedavi gören vatandaşları da ziyaret ederek sağlık, afiyet ve şifa dileğinde bulundu. Öte yandan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların gününü kutlayan Başkan Güler onlara karanfil takdim etti.

Editör: Editör Editör