İş dünyasına ziyaretlerini bugünde sürdüren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, gittiği işletmelerde sevgi ve coşkuyla karşılandı.

İşçilerin sofrasına misafir olan Başkan Güler, iş insanlarıyla da yeni dönemde Ordu’da istihdamı artırmaya yönelik projeler üzerine projelerini paylaştı. Ordu’da üretime ve ekonomiye katkı veren işletmelere yönelik ziyaretlerine devam eden Başkan Güler, farklı sektörlerde hizmet veren işletmelerde iş insanları ve işçilerle bir araya geliyor.

İstihdama katkı sağlayan fabrika ve tesisleri tek tek ziyaret eden Başkan Güler, gittiği her fabrikada ise işçilerle yakından ilgileniyor. Kimi zaman işçilerin sofrasına konuk olan kimi zaman yaptıkları işleri yakından takip eden Başkan Güler’e ilgi ise gittiği her işletmede oldukça yoğun oluyor. Başkan Güler ziyaretlerinde ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanların günlerini tebrik etti.

Her fırsatta üretimin önemine vurgu yapan ve üretime katkı veren herkese teşekkürlerini ileten Başkan Güler, “Biz büyük bir aileyiz. Çok daha güzel çalışmaları hep birlikte yapmak istiyoruz. Kadın istihdamına büyük önem veriyoruz. 8 Mart dolayısıyla da tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadınlar günü bir gün olmamalı kadınlarımız 365 gün çok önemliler. İnşallah 31 Mart’ta da çok daha güzel bir Ordu’yu birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Üretime katkı veren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Editör Editör