Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Mehmet Hilmi Güler, Ulubey ilçesini ziyaret etti.

İlçe girişinde davul zurna eşliğinde meşalelerle ve pankartlarla karşılanan Başkan Güler’e vatandaşların ilgisi yoğun oldu. “Biz pazara kadar değil, mezara Kadar AK Partiliyiz” diyen Başkan Hilmi Güler, yeni dönemde Ulubey ilçesine yapılacak yatırımların müjdesini verdi. STK ve Muhtarlarla da bir araya gelen Başkan Hilmi Güler, daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafların iş yerlerinde ağırlamak için birbiri ile yarıştığı Ulubey’de, Başkan Hilmi Güler adeta gövde gösterisi yaptı.

“BU SEÇİM, SEÇİMDEN ÖTE BİR SEÇİMDİR”

31 Mart yerel seçimlerinin bir seçimden öte başka bir anlam ifade ettiğini kaydeden Başkan Güler, “Bu seçim aslında yerel seçim değil dünyaya bir mesaj seçimidir. Bir belediye başkanı seçiminden çok öte bir seçimdir. Onun için Ulubey, Ordu ve Türkiye seçiminin bu yerel seçimlerde manası çok iyi olmalıdır. İnşallah 31 Mart günü siz değerli hemşerilerimizin vereceği destek ile bu anlamlı seçimi daha da anlamlı hale getireceksiniz” diye konuştu.

DOĞALGAZ MÜJDESİ

Hizmet etmenin kendilerinin işi olduğunun altını da çizen Başkan Güler, Ulubey ilçesine yapılan yatırımları da paylaştı. “Yeni dönemde Ulubey ilçemize doğalgazı getireceğiz. Buradan siz Ulubeyli hemşerilerimize doğalgaz müjdesini vermek istiyorum. Hanım kardeşlerimiz rahat etsin. İnşallah gelecek 5 yıl Ulubey ilçemizin yılı olacak. Büyükşehir olarak sadece 5 yılda 2 bin 200 km’lik yol ağını konfora kavuşturduk. Bununla da yetinmedik. Ulubey ilçemize 117 milyon TL yatırım yaptık. Bu yatırımları kendi iş makinalarımız ve ekiplerimiz ile yapıyoruz. Bizden önce bu makinalar kiralanırdı. Ama biz buna son verdik ve mal sahibi olduk. Şuan Ordu Büyükşehir Belediyesinin 250 tane iş makinası var. Bunları yaparken birlik ve beraberlik içinde yaptık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzer, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl teşkilatlarımız ve siz kıymetli hemşerilerimiz ile birlikte yaptık. Bizim amacımız sizlere hizmet etmektir”

“PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

Başkan Güler, konuşmasını “Biz pazara kadar değil mezara kadar AK Partiliyiz” sözleriyle noktaladı.

Editör: Editör Editör