Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde, bir günde 7 ilçe gezmesiyle bilinen İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, eski günlerini aratmadı. Yılmaz, bugün de yoğun temposunun arasında 3 ayrı ilçede esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu.

Ordu’da adım atmadık yer bırakmayan, gittiği her ilçede büyük bir coşku ile karşılanan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, bir günde 3 ilçeye yaptığı ziyaretle eski günlerini aratmadı.

Sabahın erken saatlerinde Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden Enver Yılmaz’a eşi Yeter Yılmaz’da eşlik etti. Hastane ziyaretinde Enver Yılmaz ve Yeter Yılmaz 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladığı sağlık personellerine karanfil dağıttılar. Daha sonra Fatsa ilçesinde Sakarya, Yeni Kumru ve Hacı Hulusi Baba Caddeleri ile Fatsa Otogarı’na ziyaret gerçekleştiren Enver Yılmaz vatandaşlarla bir araya gerek sorun ve taleplerini dinledi.

FATSA'YA SEVGİMİZ VE HİZMETLERİMİZ HİÇ BİTMEYECEK

Enver Yılmaz Fatsa’da yaptığı açıklamada, “Güzel Fatsa’m. Sabahın erken saatlerinden itibaren Fatsa ilçemizdeki ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tuttuğumuz her el, dokunduğumuz her gönül, bize bayram coşkusu yaşatıyor. Onların bu sevgisine ve güvenine layık olabilmek için öncesinde olduğu gibi hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kararlıyız! Anlatacak eser ve hayata geçireceğimiz yatırımlar hiç bitmeyecek” ifadelerini kullandı.

ALTINORDU, FATSA VE PERŞEMBE'DE PROGRAMLARA KATILDI

Enver Yılmaz, Altınordu ve Fatsa programlarının ardından Perşembe ilçesine geçerek, Efirli Hıdıroğlu Mahallesinde halkla buluşacak.

Editör: Editör Editör