Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu'nun Akkuş ilçesindeki Salman, Koçcuvaz ve Kurtboğaz mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Salman Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Enver Yılmaz, sokak sokak dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Yılmaz, belediye başkanlığı döneminde bu sorunların çözüleceği sözünü verdi.

“ÇALIŞMALARA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Salman Mahallesi'nde düzenlediği mitingde konuşan Enver Yılmaz, mevcut yönetimin mahalleye yeterince ilgi göstermediğini belirterek, "Görüyoruz ki şimdiki yönetim Salman mahallemize hiç gelmemiş. Doğru düzgün bir çalışma gerçekleştirmemiş. Daha bizim yaptığımız kanalizasyon kapaklarını bile gelip bir kere açık kontrol etmemişler. Yaptığımız asfaltların üzerine asfalt atıp geçip gitmişler. Biz Akkuş ilçemizin her mahallesinde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Yolunu yaptık, suyunu yaptık, alt yapısını güçlendirdik. Ordu’nun 19 ilçesinin her mahallesi bizim için değerli.  31 Mart seçimlerinden sonra sizlerin oyları ile tekrar göreve geldiğimizde, kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

Salman ziyareti sonrasında Koçcuvaz ve Kurtboğaz mahallelerini de ziyaret eden Enver Yılmaz, vatandaşlarla sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledi. Yılmaz, 31 Mart seçimlerinden sonra tekrar göreve gelmeleri halinde mahallelerdeki çalışmalara hız vereceklerini ifade etti.

Enver Yılmaz'ın Akkuş ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretler vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı ve destekleriyle karşılandı.

Editör: Kadir TÜKÜÇ