Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasından sonra ilçelerde yatırım hızını artıran OSKİ, aradan geçen 3,5 yıllık süre içerisinde Çatalpınar ilçesinde toplam maliyeti 13 milyon 461 bin 537 TL’lik 15 projeyi tamamladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 19 ilçede çalışmalarına hız veren OSKİ, Çatalpınar ilçesinde 48 bin 251 metre içme suyu hattı, 6 bin 997 metre kanalizasyon hattını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Bunun haricinde ilçede 1 adet su alma yapısı, 3 adet gölet ve 1 adet sondaj çalışması tamamlandı. Ayrıca ilçede yapımı devam eden 4 projede ise çalışmalar devam ediyor.

13 MİLYON 461 BİN TL’LİK YATIRIM

BÜYÜKŞEHİRDEN ALTINORDU ÇIKARMASI BÜYÜKŞEHİRDEN ALTINORDU ÇIKARMASI

Ordu’nun ilçelerinde yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam eden OSKİ, aradan geçen süre içerisinde Çatalpınar ilçesinde 48 bin 251 metre içme suyu hattı inşasını tamamladı. Bunun haricinde ilçe genelinde, 6 bin 997 metre kanalizasyon hattını tamamladı. Bunun haricinde ilçede 1 adet su alma yapısı, 3 adet gölet ve 1 adet sondaj çalışması tamamlandı. Ayrıca ilçede yapımı devam eden 4 projede ise çalışmalar sürüyor

GÖLET VE SONDAJ KUYULARI TAMAMLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Çatalpınar ilçesinde kuraklık riskine karşın 3 adet gölet ve 1 adet sondaj kuyusunu tamamladı. Bu çalışmalar haricinde 1 adet su alma yapısını da vatandaşların hizmetine sunan OSKİ, muhtemel su kesintilerine karşı önlem aldı.

ÇATALPINAR’A YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Başkan Güler’in öncülüğünde geride kalan süre boyunca Çatalpınar ilçesinde 4 projede daha çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalarla birlikte OSKİ, Çatalpınar ilçesinde yeni yılda yapacağı yatırımlarla ilçenin alt ve üstyapıdaki sorunları kökten çözmeyi hedefliyor.​