Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerince hem üniversite öğrencilerine hem de şehrin belirli noktalarında vatandaşlara ikram edilen sıcak çorba takdir topluyor.

Vatandaşların yanı sıra Büyükşehir Belediyesi tarafından Ordu Üniversitesinde ikram edilen çorbalarla öğrenciler de ders aralarında hem karınlarını doyuruyor hem kış günlerinde içlerini ısıtıyor.

İKRAMLIK ÇORBALAR İÇ ISITIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesinin sosyal belediyecilik projeleri kapsamında uyguladığı çorba ikramı vatandaş ve öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor. Pazar yerleri, meydanlar ve Gençlik Merkezine kurduğu stantlarla çorba ikramı yapan ekipler, üniversite kampüsüne konuşlandırdığı mobil mutfak tırıyla da öğrencileri sıcak çorba ile buluşturuyor.

MOBİL MUTFAK TIRI ÜNİVERSİTEDE

Esnaf ve vatandaşların yanı sıra üniversite öğrencilerini de unutmayan Büyükşehir Belediyesi, Ordu Üniversitesi kampüsüne konuşlandırdığı mobil mutfak tırı ile sıcak çorba ikramında bulunuyor. Ders aralarında mola veren öğrenciler mobil mutfak tırına gelip Büyükşehir Belediyesinin çorba ikramını alarak kış günlerinde içlerini ısıtıyor.

HAFTA İÇİ 8.00-10.00 İLE 18.00-21.00 SAATLERİNDE

Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere ikram edilen sıcak çorba hafta içi her gün 8.00 ile 10.00 ve 18.00 ile 21.00 saatleri arasında öğrencilerle buluşturuluyor.

Editör: Kadir TÜKÜÇ