Emekli promosyon kampanyaları güncel listesi yayımladı. Banka promosyonu 20 bin TL'ye dayanmış durumda. En yüksek promosyon veren banka ise emekliler tarafından merak ediliyor. Öte yandan uzmanlar, banka seçimi yaparken neye dikkat edilmesi gerektiğini açıkladı. 

11 BANKANIN EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI DİKKAT ÇEKTİ 

Kamu bankalarının asgari emekli promosyon tutarı 8-12 bin TL olarak belirlenmesi sonrası özel bankalar harekete geçerek kampanyalarını güncelledi. Banka promosyonu kampanyalarına Mayıs ayarı gelerek yenileme yapıldı. 11 bankanın emekli promosyon tutarları dikkat çekti.

UZMANLARDAN BANKA PROMOSYONU UYARISI! 

Uygulamalarını bildiğiniz, şubesine kolayca ulaşabildiğiniz ve ATM imkanları çok olan bankalar önceliğiniz olsun. Bankanın açıkladığı promosyon tutarını hangi şartlarla verdiğini inceleyin.

Emekli maaş müşterilerine bankalar özel faizli kredi imkanı sunuyor. Ancak bu kampanyalardan yararlanarak kredi çekenler, daha yüksek promosyon almak için bankasını değiştirmek istediğinde zorlukla karşılaşabiliyor. Bankaya bu durumdaki uygulamalarını sorabilirsiniz.

Seçmeyi düşündüğünüz bankanın havale- EFT, kredi kartı aidatı gibi uygulamalarını inceleyin. Ücretli, ücretsiz uygulamalarını araştırın.

#ordu #orduhaber