Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, yoğun İstanbul programının ardından hızını kesmeden Ordu'ya geri döndü.
Seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Yılmaz, Altınordu ilçesinde Atatürk Bulvarı ve Ahmet Cemal Mağden Caddesi'nde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

ALTINORDU İLÇESİNDE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Ziyaretler sırasında samimi diyaloglar kuran Yılmaz, Ordu'nun geleceği için projelerini paylaşarak destek istedi.

31 MART'TAN İTİBAREN KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZYılmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Hafta sonu ve pazartesi günü İstanbul'da yoğun programlar gerçekleştirdik. Dün akşam da Ulusal TV programlarına katıldık. Bu sabah erken saatlerden itibaren ise Altınordu ilçemizde esnaf ziyaretlerimizi Atatürk Bulvarı ve Ahmet Cemal Mağden Caddesi üzerinde sürdürdük. Kaldığımız yerden devam etmek suretiyle hemşehrililerimizin yoğun teveccühü devam ediyor. Özellikle İstanbul'da Ordu derneklerinin tamamını toplamak suretiyle yapmış olduğumuz programa ilgi gösteren bütün hemşehrilerimize canı gönülden tekrar teşekkür ediyorum.  31  Mart seçimleriyle birlikte Ordu ilimiz,  inşallah ilçeleriyle birlikte 'Kaldığımız Yerden Devam' sloganına eşdeğer olacak şekilde yoluna devam edecek."

Editör: Merve GÖÇER