Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Kabataş'ta düzenlediği mitingde coşkulu bir kalabalığa seslendi. Kabataş ilçesinde hemşehrileriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Yılmaz, "Kabataş'a iyi ki geldik. Çok özlemişiz. Gerçi İstanbul'da Kabataşlı kardeşlerimle görüşüyordum ama burada ki bu güzel Anadolu insanı ile yiğit Kabataşlı kardeşlerimin yanında olmanın mutluluğunu heyecanını yaşıyorum. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz." dedi.

KABATAŞ'A DOĞAL GAZ MÜJDESİ

Mitingde bir de müjde veren Yılmaz, Kabataş'a doğal gaz ile buluşturacaklarını söyledi. Yılmaz, " Kabataş’a 31 mart tarihinden sonra doğalgazı getirecek yönetim inşallah sizlerin de desteği ile biz olacağız." dedi.

"ENVER YILMAZ ORDU SENSİZ OLMAZ"

Miting alanında toplanan coşkulu kalabalık, sık sık "Enver Yılmaz, Ordu Sensiz Olmaz" sloganı attı. Yılmaz'ın Kabataş'a dair projelerini ve samimi konuşmasını büyük bir ilgiyle dinleyen Kabataşlılar, 31 Mart seçimlerinde Yılmaz'a destek sözü verdi. Enver Yılmaz, en kısa sürede Alankent'e de ziyaret gerçekleştireceğini söyledi.

Editör: Editör Editör