Ordu Altınordu Cumhuriyet mahallesinde açılan geçlik merkezinde etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Etkinliklerde yerini alan Altınordu Belediye başkanı Ulaş Tepe şunları dile getirdi:

"Gençlik Haftası etkinliklerimiz Cumhuriyet mahallemizde belediyemize ait Gençlik Merkezi’nde başladı. Belediyemizdeki toplantının ardından doğaçlama tiyatro gösterisini genç kardeşlerimizle birlikte izleme fırsatı yakaladık ve etkinliğimize katılan herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ettik.

Bu vesileyle de Gençlik Merkezimiz ilk kez bir etkinliğe ev sahipliği yapmış oldu. Tabela belediyeciliğinden halkımızın yaşamına dokunan hizmet belediyeciliğine geçişi -söz verdiğimiz gibi- çok kısa bir sürede sağlamış bulunuyoruz. Bundan sonra bahçe kısmıyla birlikte Gençlik Merkezimizi üniversiteli kardeşlerimiz başta olmak bütün gençlerimizin aktif kullanımına sunacağız. Sahnemiz herkese açık olacak. Müzikte, tiyatroda ve her türlü gösteride genç kardeşlerim performanslarını sergileyebilecekler."

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER