Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), 19 Ocak 2024 Cuma günü gerçekleştireceği Girişimcilik Zirvesi ile Türkiye'nin önde gelen isimlerini ağırlayacak.

TOBB Ordu Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, iş dünyasında marka haline gelmiş isimlerden Demet Sabancı Çetindoğan ve eski Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un yanı sıra Türk Dünya İş kadınları Platformu üyeleri (TÜDİP) katılacak.

Toplantının ana teması, Türk Dünya İş Kadınları Platformu (TÜDİP) çatısı altında bir araya gelen girişimci kadınlar ile Ordu'daki başarılı iş kadınlarını bir araya getirmek. TÜDİP üyeleri, farklı sektörlerde elde ettikleri başarıları ve deneyimleri paylaşmak üzere Ordu'ya konuk olacaklar.

Özellikle girişimciler ve girişimci adayları için büyük önem taşıyan bu buluşma, iş dünyasındaki başarı hikayelerini dinlemek ve sektörel vizyonlarını genişletmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. OTSO, bu etkinliğin, iş dünyasında kadın girişimciler arasında güçlü bir dayanışma ve iş birliği kültürünü destekleyerek, sektörel kalkınmaya katkı sağlamayı amaçladığını vurguladı.

Girişimci Kadınlar Zirvesi, 19 Ocak 2024 Cuma günü saat 11.30’da Ordu Ticaret ve Sanayi toplantı salonunda gerçekleştirilecek.