Ordu Üniversitesi ve Giresun Üniversitesi arasında bilimsel, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında ortak çalışmalar yapmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Müzik ve sahne sanatları alanında öğretim elemanları ve öğrencilerinin birbiriyle etkileşimini, farklı teknik ve yöntemlerin kazanılmasını sağlamak üzere yapılan iş birliği protokolünün imzaları Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can tarafından atıldı.

 Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tarafından Konser Verildi

 Yapılan iş birliği protokolü kapsamında Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Çok Sesli Korusu tarafından konser verildi.

Giresun Üniversitesi Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konsere Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, üniversitelerin diğer yöneticileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve davetliler katıldı.

Piyano ve flüt eşliğinde klasik parçaların seslendirildiği konserin şefliğini Prof. Dr. Köksal Apaydınlı yaparken Doç. Bahar Sarıboğa Akça flüt ile eşlik etti.

#ordu #orduhaber

Editör: Merve GÖÇER