Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Mesudiye ilçe merkezinde başlatılan aydınlatma çalışmalarıyla Mesudiye’nin çehresi değişiyor. Devam eden çalışma ile Mesudiye ilçe merkezi modern bir görünüm kazanıyor.

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yürüttüğü yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tarımdan ekonomiye, ulaşımdan alt yapıya önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi kent estetiğine de büyük önem veriyor. Büyükşehir Belediyesi’nin hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı bu çalışmalar vatandaşlarında takdirini kazanıyor.

MODERN AYDINLATMALARLA DONATILACAK 

Bu doğrultuda birçok ilçede aydınlatma çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi ise Mesudiye’ye değer katacak çalışmalarına başladı. Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern aydınlatmalarla donatıyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla 7 metrelik 80 adet dekoratif aydınlatma direğinin kurulumu aralıksız sürüyor. Çalışmaların tamamlanması ile Mesudiye ilçe merkezinin modern bir görünüm kazanması hedefleniyor.

Editör: Kadir TÜKÜÇ