Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ülke genelinde başlatılan “KOMŞUM NASILSIN?” temalı programlar Ordu’da gece gündüz demeden devam ediyor. İlçeleri seriye bağlayan MHP Ordu İl Başkanlığı ve İlçe Başkanları tüm teşkilatlarıyla birlikte çıktıkları her sahada adım atmadıkları yer tutmadıkları el bırakmıyorlar.
Fatsa ve Ünye’ye muazzam bir çıkarma yapan MHP heyeti şehrin batı blokunda kalan ilçe programlarını tamamladıktan sonra ara vermeden rotayı doğu blokuna çevirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Özçelik ve önceki dönem İl Başkanı Naci Şanlıtürk, Altınordu İlçe Başkanı Dinçer Kurucu , Gölköy ilçe Başkanı Ali Mert , İl Başkan Yardımcısı Aydın Torun ve belediye meclis üyeleri ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gölköy ilçesinin Damarlı, Özlü, Güzelyurt, Aydoğan, Alanyurt ve Süleymaniye mahallelerine ziyaretlerde bulundular.
Başkan Özçelik ve Naci Şanlıtürk, misafirperverliğinden dolayı başta Gölköy İlçe Başkanı Ali Mert ve İlçe Teşkilatı olmak üzere tüm mahalle halkına teşekkür ettiler.
MHP heyeti burada hane ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ziyaretlerine de devam ettiler. Sahada aralıksız devam ettirilen çalışmalara ve ziyaretlere her gün bir yenisi ekleyerek, vatandaşın yanında olduklarını hissettiren MHP, esnafları ve vatandaşları ziyaret edip sohbetlerine eşlik ettiler.
Naci Şanlıtürk, yaptığı değerlendirmede; “Söz verdiğimiz gibi gidilmedik yer, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Her yere gidilecek ve vatandaşlarımızın derdi sıkıntısı dinlenip çözüm odaklı çalışmalarımız devam edecektir. Esnaflarımızı ziyaret ettik, işlerinin hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan temenni eyledik. Rabbim bol bereketli kazançlar nasip etsin” dedi.
Naci Şanlıtürk, yoğun programları arasında cenaze merasimleri ve taziye ziyaretlerini de ekleyerek vatandaşların acılarına ortak olmaya devam ediyor. Şanlıtürk, Altınordu İlçesi, Gürgentepe ve Gölköy ilçelerinde cenaze törenlerine katılarak vefat eden vatandaşların ailelerine de taziye ziyaretleri gerçekleştirdi.

Editör: Kadir TÜKÜÇ