Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanlığı Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağlayan Naci Şanlıtürk, alınan kararların İlimize hayırlara vesile olmasını diledi.
Toplantının ardından “Komşum Nasılsın?” temalı programlara yönelen Şanlıtürk, İl başkanı Mehmet Özçelik, Altınordu ilçe başkanı Dincer Kurucu ve Altınordu İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Imamoğlu ile birlikte; Altınordu İlçe Merkezinde bulunan Kardelen Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Naci Şanlıtürk; “Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin talimatlarıyla; “Komşum Nasılsın?” temalı toplantılar kapsamında Altınordu İlçemizde Kardelen Sitesi sakinleri ile bir araya geldik.
2023 yılında yapılacak 28. dönem milletvekili seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisinin ve Cumhur İttifakının görüş ve önerilerini anlattık. Nazik ev sahiplikleri için Kardelen Sitesi sakinleri komşularımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Şanlıtürk, öte yandan 9 Aralık Cuma Günü (Bu Akşam) Gürgentepe İlçesi Döşek Mahallesinde olacaklarını duyurarak; “Saat 18:30'dan itibaren kıymetli hemşerilerimiz ile bir araya geleceğiz, isteklerini dinleyeceğiz, yerine getirmek için adımlar atacağız. Tüm Döşek Mahalleli hemşerilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Editör: Kadir TÜKÜÇ