İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, Ankara’da partisinin genel merkezinde A Takımı ile temaslarda bulundu. İki günlük temaslar oldukça yoğun geçti.

Başkan Şentürk, sırasıyla İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz ziyaret ederek Genel Sekretere sıcak ev sahipliği ve hoş sohbetinden dolayı teşekkür edip üstün başarılarının devamını diledi. Siyasi işler Başkanı eski Bakan Koray Aydın’ı da ziyaret eden Başkan Şentürk, ülke gündemi ve Ordu hakkında istişarelerde bulunduktan sonra Koray Aydın’a ilgi ve alakalarına ev sahipliğinden dolayı teşekkür edip, başarılarının devamını diledi.

Başkan Şentürk ayrıca İYİ Partinin Ordu’da ki kongre süreçleri hakkında da Genel Başkan yardımcısı Şenol Sunat’ı ziyaret ederek çalışmalar ve kongre süreçleri hakkında bilgi vererek bu ayın sonlarına doğruda İl kongresinin tamamlanarak seçim takvimine start vereceklerini belirtti.

Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat’a da ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden Başkan Şentürk, çalışmalarında üstün başarılar diledi.

Şentürk, iki gün boyunca partisinde üst üste yapılan çeşitli toplantılara katıldı. Toplantıların oldukça verimli geçtiğini kaydeden Şentürk’ün Ordu’ya da eli boş dönmediği kulislerden alınan bilgiler arasında yer aldı.

Önümüzde ki hafta İl Yönetim Kurulu üyelerini de toplaması beklenen Başkan Şentürk’ün Ocak ayında da Milletvekilliğine aday adaylığını açıklaması bekleniyor. Parti tüzüğü gereği Şentürk’ün aday olabilmesi için istifa etmesi gerekiyor. Ordu İl Yönetiminin alacağı kararlar ise kamuoyunda merakla bekleniyor.

Editör: Kadir TÜKÜÇ