Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Kadir Engin’in yeniden olmayacağını açıklamasının ardından yeni başkan Burhan Çakmak oldu.

Orsiad1

Ordulu işadamları yeni başkanlarını seçti. 16 yıldır Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği (Ordusiad) Başkanlığı görevini sürdüren Kadir Engin, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da yeniden aday olmayacağını açıklamıştı.

Bunun üzerine bu akşam yapılan Genel Kurul’da Burhan Çakmak Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken, İdris Altunel’de başkan yardımcılığı görevine getirildi.

DEPREM BAĞIŞI VERGİDEN DÜŞÜLMEZ! DEPREM BAĞIŞI VERGİDEN DÜŞÜLMEZ!

Ordulu işadamları yeni başkanlarını seçti. 16 yıldır Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği (Ordusiad) Yönetim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan önceki dönem başkan yardımcısı Naci Şanlıtürk şöyle dedi;

“Ordusiad Yönetim Kurulu toplantısına katıldık. Uzun süre Başkanlığımızı yapan Sn.Kadir Engin’e vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yönetim Kurulu kararıyla Başkanlığa seçilen Sn.Burhan Çakmak ve Başkan Vekilliğine seçilen İdris Altunel’e başarılar diliyoruz. İki dönemdir yürüttüğüm Başkan vekilliğini İdris Altunel kardeşimize bıraktık. Ordusiad Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”