Ordu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Murat Şimşek, siyasileri ağır bir şekilde eleştirerek adeta veryansın etti.

Siyasilerin, cenazelerde ön safları tutarak neredeyse cenaze sahiplerine yer bırakmadan resim yayınlamasından vatandaşın artık usandığını kaydeden Şimşek, hangi icraatları yapıyorsunuz onları paylaşın dedi.

Şimşek yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi:

“Sözüm siyasetçilere, seçimler bitti kazanan tarafa hayırlı uğurlu olsun . Hangi partiden olursa olsun artık hizmet zamanıdır.

Bu millet bende dahil her gün sosyal medyada sizlerin yayınladığı resimleri görmekten , cenazelerde ön safları tutarak neredeyse cenaze sahiplerine yer bırakmadan resim yayınlamanızdan , ziyaretlerinize gelenleri yayınlamanızdan usandı. Bizler sizlerin yaptığınız işlerinizi yayınlamanızı, projeleri yayınlamanızı, topluma nasıl faydalı işler yapacağınızı paylaşmanızı istiyoruz, topluma hiçbir faydası olmayan boş resim yayınlamanın hiçbir faydası yoktur.

Ordu ilinin 30 yıldır Çambaşı yol sorunu var ne yaptınız ne zaman bitecek bunu yayınlayın. Şehir hastanesi ne zaman bitecek onu yayınlayın. 2 ci organize sanayi kurulalı 8 yıl oldu , ödenek çıkarın alt yapı yapılsın işsizlik sorunu bitsin bunu yayınlayın. Çevre yolu yarım kaldı bunu yaptırın ve yayınlayın. Şehir içinde yaz gelmeden mevcut nüfusa yetecek otopark yok en acil iş bunu halledin bunu yayınlayın.

Biraz aklı başında olanlar bu beklenti içinde neticede bunları halledin bizde alkışlayalım, o zaman bol bol resim yayınlayın , bu millet bunları halletmenizi bekliyor, bekliyoruz, bekliyorum.”

#ordu #orduhaber

Editör: Editör Editör