AnadouJet’den uçak biletlerine dev indirim. Aralarında Ordu-Giresun Havalimanı’nın da olduğu tüm yurt içi uçuşlarda indirim kararı alan AnadoluJet, kampanyayla ilgili şartlarını da açıkladı.

Türk Hava Yolları kuruluşu olan AnadoluJet yurt içi uçuşlarda geçerli olmak üzere yüzde 40 indirim kararı aldı. Ordu-Giresun Havalimanı’nın da bulunduğu tüm yurt içi uçuşlarda 10-18 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak.

AnadoluJet'ten yapılan duyuruya göre, indirimden yararlanmak isteyenler, bugün ve yarın satın alacakları biletler ile 10-18 Ocak'ta yüzde 40 indirimli fiyatlarla uçuş olanağı elde edecek. Anadolujet’ten yapılan açıklama şöyle;

www.anadolujet.com adresinden veya mobil uygulamasından uçuşunuzu planlayın. Kredi/banka kartı ile yapacağınız işlemlerinizde ödeme sayfasında ‘Promosyon kodu’ alanına “AJYUZDE40” indirim kodunu girin ve uygula butonuna basarak kampanyadan yararlanın (Uygula butonuna basıldığında indirimli tutar ekrana yansıyacaktır).

Kural & Koşullar:

08-09 Ocak 2023 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.

10 -18 Ocak 2023 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında tüm paket ve sınıflarda vergiler ve harçlar hariç ücret üzerinden %40 indirim sunulacaktır.

Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi direkt ve aktarmalı uçuşları kapsamaktadır.

Kampanya sadece AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir.

Kampanya sadece AnadoluJet ve Türk Hava Yolları web sitesi / mobil uygulamasında geçerlidir.

Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde kampanya fiyatları geçerli değildir, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılmalıdır.

Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

AnadoluJet, kurallara aykırı olduğu tespit edilen durumlara karşı yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Editör: Kadir TÜKÜÇ